  • Model: TCSA40010
  • Weight: 0.22kg
  • Dim: 470.00mm x 65.00mm x 25.00mm
  • SKU: TCSA40010
For 15 or more items, click to quote
TorkCraft - Scotch Eye Auger Bit
Scotched Eye Auger bit
Size: 10.0 x 400 mm